O nas

Funkcjonujemy bez przerw od 2001 roku. Jesteśmy małą, rodzinną firmą ze starannie dobraną załogą, dlatego cieszymy się wielkim zaufaniem osób, którzy powierzają nam swoje problemy. 

Początkowo, mieliśmy tylko biuro w Ozimku, następnie w roku 2005 otworzyliśmy własne biura w Strzelcach Opolskich i Oleśnie, a we współpracy z T&S Polska, Talent Polska oraz E&A, utworzyliśmy filie w Opolu, Raciborzu, Gliwicach, Krapkowicach i Kędzierzynie-Koźlu.

Jako pierwsi na rynku opracowaliśmy metodę pozyskiwania tzw. „rozłąki” w Holandii. Ten rodzaj dodatku możliwy jest od roku 2001 i właśnie za naszym pośrednictwem setki ludzi już wtedy mogły cieszyć się z dodatkowych pieniędzy.

W roku 2004, jako pierwsi w woj. opolskiem i śląskiem, zaoferowaliśmy zasiłek rodzinny z Holandii – co było na tamte czasy zupełną nowością.

Wypecjalizowaliśmy się w sprawach dotyczących Holandii, Niemiec i Austrii oraz wnikliwie zapoznaliśmy się z systemem rozliczania podatków i zasiłków w tych krajach. Nasz Klient może mieć pewność, że praca włożona w jego rozliczenie jest na najwyższym poziomie.

Zakres usług ograniczyliśmy tylko do trzech Państw, ponieważ wolimy perfekcję niż przeciętność.

Jesteśmy na bierząco ze zmianami zachodzącymi w prawie tych państw oraz w stałym kontakcie z urzędami zagranicznymi, co daje Nam pewność a Państwu dodatkowo bezpieczeństwo że powierzone Nam sprawy są w „dobrych rękach”.

  • Nie ma dla nas problemów nie do rozwiązania!
  • Nigdy nie zostajemy w tyle!
  • Stawiamy na odpowiedzialność i kompetencyjność!
  • Dzięki temu zaistnieliśmy i wciąż utrzymujemy wysoką pozycję na rynku.

Cieszymy się dobrą opinią i dużym zaufaniem, ponieważ zawsze staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom klienta i traktujemy każdego indywidualnie i z należną powagą.

Za obdarzenie Nas zaufaniem – tym wiernym jak również przyszłym Klientom - bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.